yamisushi

Yami Sushi

Sushi z dowozem

Yamisushi powstało z zamiłowania do doskonałego japońskiego sushi i wiary w to, że w Radomiu może istnieć miejsce, które przez całe 7 dni w tygodniu będzie oferowało Państwu możliwość delektowania się smakami kraju Kwitnącej Wiśni. Chcesz zjeść coś pysznego, a za razem egzotycznego? Złóż u nas zamówienie na jedzenie z dostawą!

Składniki kupujemy wyłącznie od pewnych i sprawdzonych dostawców. Wszystkie są zawsze świeże i właściwie przygotowane, dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że smak naszych dań pozostanie na najwyższym poziomie.

Nasze jedzenie na dowóz to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i większych grup.

Catering sushi

Chcesz uświetnić ważne wydarzenie? Doskonałym rozwiązaniem będzie catering sushi. Przygotowane przez nas japońskie przysmaki z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich gościach. Właśnie dlatego warto zdecydować się na catering, organizując dowolne wydarzenie w gronie rodziny, znajomych czy event firmowy. Jedzenie na dowóz to świetne rozwiązanie również w przypadku szkoleń czy imprez organizowanych przez instytucje użyteczności publicznej i nie tylko. Nasza oferta jest bardzo obszerna, dzięki czemu można stworzyć zamówienie w taki sposób, by perfekcyjnie pasowało do danego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień.

 

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Catering

Oferujemy catering sushi na terenie Radomia i okolic, ale nie tylko.
Z nami możesz zorganizować każdy event sushi - ten prywatny jak i firmowy.
Przygotowujemy oferty cateringowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do współpracy, a zabierzemy Was w podróż do odległej krainy Wschodzącego Słońca.

Sprawdź szczegóły

Kontakt z nami

ZORGANIZUJMY RAZEM EVENT SUSHI

Poszukujących spersonalizowanej oferty i organizatorów wydarzeń zachęcamy do skontaktowania się z nami.
Do stałej współpracy zapraszamy także hotele, sale weselne i restauracje, które chcą wzbogacić swoją ofertę o propozycję sushi z najwyższej półki. Jesteśmy elastyczni i dysponujemy swoim sprzętem tym samym kompleksowo organizujemy każdy event.

Zapytaj to nic nie kosztuje!

+ 48 539100209

kontakt@yamisushi.pl