Ostatnimi czasy rosnącym zainteresowaniem w Polsce cieszą się dania kuchni japońskiej, a skoro Japonia to oczywiście sushi. Oferujemy Państwu najlepsze sushi w całym Radomiu! Bogactwo smaków i aromatów, a także nietuzinkowe podanie zgodnie z japońskimi zwyczajami – to wszystko znajdą Państwo w YamiSushi!


Postaw na klasykę kuchni japońskiej


W ramach prowadzonych działań oferujemy Państwu między innymi futomaki. Są to grube rolki sushi z co najmniej czterema składnikami, od ryb aż po warzywa. W naszym przypadku proponujemy Państwu danie z łososiem, serkiem, ogórkiem oraz szczypiorkiem. To bardzo delikatne i lekkostrawne danie, które będzie idealne zarówno na obiad, jak i na kolację.

Propozycja YamiSushi to również Special california maki. Danie to będzie idealne na specjalne okazje, jak na przykład rocznica ślubu. Jego głównym składnikiem jest w tym przypadku łosoś, którego delikatność sprosta oczekiwaniom nawet największych koneserów dań rodem z Japonii. Ryba podawana jest wraz z ogórkiem, porem oraz papryką, co powoduje, że potrawa będzie idealna zwłaszcza dla osób lubiących nieco pikantności.


Dania dla prawdziwych koneserów

W swojej ofercie posiadamy nie tylko małe porcje sushi, ale również dania idealne na towarzyskie spotkania w gronie znajomych i przyjaciół. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o zestawie YOKOZUNA. W jego skład wchodzi sushi Fotomaki, Tempura Fotomaki, California maki, Special California maki, Hosomaki, a także Nigiri. Tak szeroki wachlarz kawałków sushi sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Za przygotowanie oferowanych przez nas dań odpowiada doświadczony szef kuchni znający doskonale japońską kulturę. Wykorzystywane przez nas składniki są na bieżąco kupowane u sprawdzonych dostawców. Powoduje to, że charakteryzują się doskonałą świeżością oraz aromatem, który idealnie skomponuje się z przyrządzanymi daniami.

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób.

Kontakt z nami

ZORGANIZUJMY RAZEM EVENT SUSHI

Poszukujących spersonalizowanej oferty i organizatorów wydarzeń zachęcamy do skontaktowania się z nami.
Do stałej współpracy zapraszamy także hotele, sale weselne i restauracje, które chcą wzbogacić swoją ofertę o propozycję sushi z najwyższej półki. Jesteśmy elastyczni i dysponujemy swoim sprzętem tym samym kompleksowo organizujemy każdy event.

Zapytaj to nic nie kosztuje!

+ 48 539100209

kontakt@yamisushi.pl